Кафе Буфет

Кафе, Ресторани - Тернопіль, Старий ринок 3

 

 

  • Поділитися

У місті Тернопіль, неподалік від мальовничого озера на вулиці Старий ринок, 3, розташоване кафе з символічною назвою – «Буфет». Історична пам'ять радянських часів втілилася у оригінальному задумі створення закладу на кшталт квартири 80-х років. Ця ідея, безумовно, супроводжується тематичним меню та надзвичайно творчими елементами дизайнерського оформлення, яке сягнуло значно далі від класичних радянських буфетів.
Цікавим рішенням у втіленні інтер’єру а-ля «привіт з Радянського Союзу» є численні атрибути, що нагадують ті часи – люстри, залізні карнизи, картаті штори, старі програвачі, швейна машинка, табуретка та гітара, прикріплена до стелі тощо. Всі елементи оздоблення, яких у цьому кафе є чимало, вдало розміщені на численних поличках, нішах та стінах. Вдалим елементом оформлення кафе «Буфет» є вирізки з газет, якими подекуди оригінально прикрашені стіни закладу. Столики, лавочки та стільці у білих відтінках гармонійно вписуються у простір залу. До речі, неймовірної зручності гостям закладу додають м’які подушки, які прикрашають сидіння лавочок. Крім того, у кафе діє безкоштовна зона доступу до мережі Інтернет завдяки Wi-Fi.
У меню кафе «Буфет» (м. Тернопіль) переважають страви традиційної української кухні. Великою популярністю серед відвідувачів користуються:
-смачні вареники, деруни, млинці, пельмені, чебуреки, а також піца;
-компоти власного виробництва;
-сирійський кальян.
Варто наголосити, що у літню пору року на березі озера розміщується великий літній критий майданчик-шатро на 80 місць, звідкіля відкривається неперевершений вигляд на став та набережну – це доповнить Ваш відпочинок у Тернополі незабутніми враженнями!

Кафе, Ресторани, Кафе Буфет

Тернопіль, Старий ринок 3
Рекомендуємо переглянути
Показати більше