Кафе Ternopil Times

Кафе, Ресторани - Тернопіль, вул. Руська19/1

Tel. +38(097)682-14-64

 

 

  • Поділитися

Камерне та затишне кафе «Ternopil Times» розташоване у м. Тернопіль на вулиці Руській, 19/1. Насолоджуючись приємною атмосферою закладу за акуратним круглим столиком, ви зможете відчути невпинний плин часу у славному місті Тернопіль. Це кафе чудово підійде, як для романтичної зустрічі вдвох, так і для святкування у веселій компанії. Великою перевагою закладу є наявність приємної літньої тераси, яка відкрита для відвідувачів у теплу пору року.
Інтер’єр закладу витриманий у пастельно-кавових тонах. Невеличкі дерев’яні столики зі стільцями вдало розміщені у просторі добре освітленого приміщення – як за допомогою денного світла, так і з використанням вбудованого підсвічування. Стіни кафе вдало прикрашені атрибутами, що символізують різні європейські країни: тут ви зможете побачити і англійський Біг-Бен, і французьку Ейфелеву вежу, і нічну панораму Нью-Йорка. Символічну назву закладу підкреслюють цікаві тематичні годинники, котрі вдало розміщені на стінах кафе. Вдало доповнює простір закладу невеличка барна стійка з викарбуваною назвою закладу – «Ternopil Times». Доповненням до приємного проведення часу для відвідувачів кафе діють:
-кондиціонер;
-телевізор з великим екраном;
-аудіосистема.
Багато позитивних відгуків можна зустріти про приємне обслуговування у кафе «Ternopil Times», що є невід’ємною складовою позитивного настрою відвідувачів. Кухня закладу теж заслуговує особливої похвали, адже тут можна абсолютно недорого підкріпитися смачними стравами української та європейської кухні. Тож хай Ваш відпочинок у місті Тернопіль передбачатиме обов’язкові відвідини кафе «Ternopil Times»!

Кафе, Ресторани, Кафе Ternopil Times

Тернопіль, вул. Руська19/1
Рекомендуємо переглянути
Показати більше