Ресторан-пивоварня Ковчег

Кафе, Ресторани - Тернопіль, вул. Живова, 5а

Tel. +38 (098) 628 0060

 

 

  • Поділитися

Якщо Ви бажаєте відвідати по-справжньому цікаве та оригінальне місце, і до того ж, насолодитися ексклюзивним смаком живого якісного пива, Вам слід завітати у пивоварну ресторацію «Ковчег» (м. Тернопіль). Цей колоритний заклад у формі корабля одразу привертає увагу, він розташований у парковій зоні (вул. Живова, 5а), гармонійно вписуючись у довкілля. Слід наголосити, що пивоварна ресторація «Ковчег» у місті Тернопіль – це єдина в Україні унікальна споруда-корабель, яка здатна здивувати своїх відвідувачів:

-оригінальною концепцією оформлення,

-живим нефільтрованим пивом,

-чудовими тематичними скульптурами,

-самобутнім пташиним рестораном.

Як бачимо, ресторація «Ковчег» (м. Тернопіль) здатна порадувати тих, хто любить оригінальний та цікавий відпочинок. Чудово озеленена територія вдало прикрашена самобутніми скульптурами рослин та тварин. Сама споруда ресторану-корабля виконана на основі давніх технологій будівництва та складається із 3-х внутрішніх залів та 2-х літніх майданчиків (загалом – 370 місць). Гостей закладу здивують мальовничі літні тераси біля фасаду пивної ресторації, а також окремий літній майданчик «Кораблик». У оформленні залів використано натуральні матеріали – дерево, камінь та ін. Приміщення щедро та доречно декоровані різноманітними атрибутами, які репрезентують як сам процес пивоваріння, так і культуру споживання цього хмільного напою. До слова, у пивоварній ресторації варять власне нефільтроване та непастеризоване пиво з відбірного німецького солоду «Munchen», «Carafa» та «Pilsner».

Варто наголосити, що завітати у пивну ресторацію в Тернополі можна ще й з екскурсійною метою, а для відвідувачів з дітьми заклад пропонує відкритий дитячий майданчик та дитячу кімнату. Важливо підкреслити, що «Ковчег» (м. Тернопіль) культивує виключно екологічний підхід до відбору продуктів при приготуванні страв. Зокрема, екологічні та безпечні продукти потрапляють на кухню закладу внаслідок плідної співпраці з фермерськими господарствами, в тому числі і власного виробництва. Отож, безсумнівно, пивоварна ресторація «Ковчег» у м. Тернопіль – це місце, де Ваш відпочинок стане по-справжньому незабутнім!

Кафе, Ресторани, Ресторан-пивоварня Ковчег

Тернопіль, вул. Живова, 5а
Email :
Рекомендуємо переглянути
Показати більше