Ресторан Старий млин

Кафе, Ресторани - Тернопіль, вул.Бродівська, 1-а

Tel. +38 (067) 513-22-22

 

 

  • Поділитися

«Старий Млин» — це унікальний комплекс, збудований у 2002 році, як пам’ятник всім господарям, знищеним та репресованим владою в 1939 році, який не має аналогів не лише в Україні, а й у всьому світі.
«Старий млин» приваблює мешканців та гостей міста не тільки своїм унікальним інтер’єром, у якому кожен куточок і навіть кожна деталь – це окрема історія, а й своєю особливою кухнею.
Основою будівлі послужив старий фундамент парового млина, який функціонував на цьому місці ще до війни. У відбудові споруди використані конструкторські особливості робіт генія іспанської архітектури Антоніо Ґауді.
При вході, в центрі кованого Дерева мудрості, розташований камінь з оселі Ґауді. А от у внутрішньому оформленні будівлі використано стиль місцевого українського «кантрі».
Особливої енергетики «Старому Млину» додають оригінальні знаряддя праці та реманент наших предків. Загалом у закладі містяться понад 3000 музейних експонатів. У відбудові використано близько 100 000 цеглин періоду австро-угорського та польського панування на наших теренах. А на стінах розміщено багато інформації з місцевого архіву та краєзнавчих музеїв

Кафе, Ресторани, Ресторан Старий млин

Тернопіль, вул.Бродівська, 1-а
Email :
Рекомендуємо переглянути
Показати більше