Whiskey-Bar Glasgow

Кафе, Ресторани - Тернопіль, вул. Юліуша Словацького, 6

 

 

  • Поділитися

Єдиний у місті Тернопіль тематичний віскі-бар «Glasgow», який знаходиться на вулиці Юліуша Словацького, 6, неабияк порадує любителів справжнього шотландського віскі. Цей заклад уособлює дух Шотландії – країни, у якій цей хмільний напій цінується особливо. Потрапляючи у віскі-бар, Ви будете вражені оригінальним плануванням простору приміщення, а також непересічним та доречним оформленням. Вже при самому вході, спускаючись цікавими східцями, Ви потрапляєте у приємну атмосферу відпочинку та затишку. Зручно розташовані стільці зі столиками, що вкриті картатими скатертинами, вдало передають дух батьківщини віскі.

Особливої пікантності віскі-бару «Glasgow» надають вишукані сходи, які ведуть до імпровізованого підвищення зі зручними диванчиками та столиками. Над цією зоною оформлено нижні зали, що відзначаються особливо комфортними відпочинковими диванчиками та оригінальними стільцями. Варто відзначити барну стійку віскі-бару, яка надає закладові особливого колориту. Загалом, кожен куточок цього кафе-бару радує око та налаштовує на позитивний лад. Тут все продумано до найменших дрібниць і надзвичайно гармонійно поєднується у довершеному оздобленні:

-цікаві картини на стінах,

-гарно оформлені вбудовані ніші,

-кольорові вітражі.

Тільки у віскі-барі «Glasgow» (м. Тернопіль) відвідувачі зможуть скуштувати найрізноманітніші сорти справжнього шотландського віскі у поєднанні зі смачними стравами та іншими напоями. У свою чергу, приємне обслуговування бару, безсумнівно, створить хороший настрій для гостей закладу. Тож завітайте у віскі-бар «Glasgow» – це зробить Ваш відпочинок у Тернополі цікавим та незабутнім!

Кафе, Ресторани, Whiskey-Bar Glasgow

Тернопіль, вул. Юліуша Словацького, 6
Рекомендуємо переглянути
Показати більше